Beylikdüzü Karton Çanta, Baskılı Karton Poşet

Beylikdüzü Karton Çanta

            Taşıma amaçlı olarak kalın kartondan üretilen karton çantalar, farklı modellerde ve ölçülerde kullanılan bir reklam aracı olarak karşımıza çıkmaktadır. Genellikle yatay ve dikey olarak tercih edilen Beylikdüzü karton çanta ürünleri birçok şekilde üretilebilmektedir. Kuyumcular, kozmetikçiler ve tanıtım yapan şirketler tarafından kullanılan bu ürünlerin üzerinde firma logosu veya ürün resmi yer almaktadır. Bununla birlikte, karton çantalar için sektöre özel tasarımlar da tercih edilebilmektedir.

 Karton Çanta Çeşitleri

            Dış reklam aracı olarak nitelendirilen karton çantaların üzerine net, kısa ve açık tasarımlı reklamlar basılabilmektedir. Daha çok marka tanıtımı yapmak için kullanılan Beylikdüzü karton çanta ürünleriyle etkili bir pazarlama faaliyetinde bulunmak mümkündür. Karton çantalar genel olarak alışveriş yapan müşterilere verilse de, karton çantayı beğenen kişiler bu çantaları daha sonra günlük hayatlarında da kullanmaya devam edebilmektedirler. Bu sebeple, üretilen çantaların kaliteli ve dayanıklı olması çantanın üzerindeki reklamın daha geniş kesimlere ulaşmasını sağlayacaktır. Karton çantalar bu yönüyle hem iyi bir tanıtım aracı hem de ucuz bir reklam faaliyeti olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu reklam aracını etkin bir şekilde kullanarak yeni müşterilere ulaşabilir, en etkili pazarlama stratejisi yürütebilirsiniz. Burgu saplı, düz saplı, ipli, yatay ve dikey olarak birçok modelde karton çanta üretilebilmektedir. Ayrıca farklı boyutlarda ve modellerde üretilen karton çantaların kullanıldığı kartonları ise şu şekilde sıralayabiliriz:

 Amerikan Bristol Karton Çanta: Karton çantalar arasında en çok kullanılan karton türüdür. Bir tarafı parlak diğer tarafı ise mat olan bu karton çantalar yüksek dayanıklılığı sebebiyle beğenilerek kullanılmaktadır.

 Kraft Karton Çanta: Geri dönüşümlü olan bu karton, gri renkte ve uygun maliyetlidir.

 Kuşe Karton Çanta: Mat ya da parlak olarak ayrılan karton çeşididir.

 Kroma Karton Çanta: En hesaplı karton çeşidi olan Kroma kartonlar; yüzeyi beyaz, iç kısmı ise gri renktedir.

 Karton Çanta Baskı Hizmetleri

            Doruk Reklam Ajansı firmamızın şirketinize özel ürettiği karton çantalar ile etkili bir pazarlama faaliyetinde bulunabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı olarak sizlere sunulan Beylikdüzü karton çanta baskı ürünleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. İsteğinize uygun olarak farklı renk ve modellerde üretilen karton çanta ürünlerimizi incelemek için reklam ajansımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.