Beylikdüzü Promosyon Bloknot, Beylikdüzü Bloknot Baskı

Beylikdüzü Bloknot

            Not almak için kullanılan ve farklı boyutları bulunan küçük kağıtlara bloknot denilmektedir. Günümüzde reklam amacı ile de kullanılan bloknotlar kullanım ömrü ve her yerde kullanılabilir olması ile sıkça tercih edilen kırtasiye ürünleri arasında yer almaktadır. Kolayca katlanabilen ve çantada taşımak için elverişli olan Beylikdüzü bloknot ürünleri farklı tasarım ve renklerde üretilebilmektedir.

 Bloknot Çeşitleri

            Kullanım amacına göre birçok bloknot çeşidi bulunmaktadır. Sıkça kullanılan bloknot çeşitleri ise kapaklı, kare, tutkallı ve spiralli bloknot çeşididir. Bunların arasında yer alan spiralli ve tutkallı bloknotlar daha çok deftere benzemektedirler. Bu bloknotlar kullanım amacına göre farklı şekillerde üretilmekle beraber daha çok aşağıdan yukarıya çevirerek açılacak şekilde tasarlanmaktadır. Bununla birlikte, spiralli ve tutkallı bloknotlar sağlam yapısı sebebiyle parçalara ayrılmaz, kolay yırtılmaz. Daha çok A5 boyutlarında üretilen bu bloknotlar daha maliyetlidir. Tercihinize göre spiralli ve tutkallı Beylikdüzü bloknot kırtasiye ürünleri kareli, düz ve çizgili olarak üretilebilmektedir. Buna ek olarak, bu bloknotlardaki üst ve alt kapağın malzeme kalitesi de ürün fiyatını etkilemektedir. Alt ve üst kapaklar plastik veya kalın karton şeklinde üretilebilmektedir. Bu ürünlerin haricinde çok sık kullanılan bir diğer ürün ise kare bloknotlardır. Kare bloknotlar, tek yapraklı ve kare şekilde olan küçük boyutlu kağıtlardır. Daha çok masa başında çalışan kişiler tarafından tercih edilir. Küçük notlar almak için idealdir. Kapaklı bloknotlar ise çoğunlukla A5 veya A4 kağıdı boyutunda, spiralli olarak üretilmektedir. Bloknotun dışında sert bir kapak bulunmaktadır. Her sektörde kullanılabilen, reklam amaçlı olarak sıkça tercih edilen bir ürün çeşididir.

 Bloknot Baskı Hizmetleri

            Kaliteli bloknot çeşitlerini sizlerle buluşturan Beylikdüzü bloknot konusunda firmamız, uzman kadrosu ile sizlere en iyi bloknot baskı hizmeti sunmaktadır. Birinci sınıf kağıttan üretilen bloknotlar, isteğinize göre tasarlanmaktadır. Tanıtım amacı ile de tercih edebileceğiniz bu ürünleri şirketinize ve ürünlerinize uygun şekilde tasarlıyor ve etkili bir tanıtım faaliyetinde bulunmanıza yardımcı oluyoruz. Farklı boyut ve tasarım ile size özel hazırladığımız bloknotlar oldukça şık ve kullanışlıdır. İşinin uzmanı kişiler tarafından hazırlanan bloknot çeşitlerimizi incelemek ve ürünler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.