Beylikdüzü Reklam Dubası, Beylikdüzü Baskılı Duba

Beylikdüzü Duba

Reklam Dubası Nedir?

            İç ve dış mekânlarda reklam tabelası olarak kullanılabilen dubalar, hem kullanışlı olması hem de uygun fiyatı ile reklam vermek isteyen şirketler tarafından beğeni ile tercih edilmektedir. Kullanımı oldukça kolay olan Beylikdüzü reklam duba çeşitleri kolay taşınabilir ve dayanıklı özelliğe sahiptir. Çift taraflı olarak reklam maksadıyla kullanılan reklam dubaları ihtiyaca göre faklı model ve boyutlarda üretilebilmektedir. Yollarda, caddelerde, iş yeri önlerinde değişik amaçlar için kullanılan dubalar teknik özellikleri ve boyutları ile beğenilen reklam ürünleri arasındadır.

 Reklam Dubası Çeşitleri

            Tabela reklam ürünleri arasında kısa sürede parlayan reklam tabelası ürünleri gün geçtikçe farklı modellerde karşımıza çıkmaktadır. Reklam sektörünün parlayan yıldızı olan reklam dubalarının bazı çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 Ok Dubası: Yön kısmına firma reklamını yerleştirebileceğiniz Ok Dubası ile farklı bir reklam etkinliği yaratabilirsiniz.

 Jumbo Duba: Dubanın üst tarafındaki alana farklı yazılar yazarak reklam yapabilirsiniz.

 Açılır Kapanır Duba: Arkası destekli yer tabelası gibi olan bu dubanın ön tarafına reklam içeriği yazabilirsiniz.

 Büyük, Küçük, Ekstra Büyük Duba: Farklı boyutlarda üretilebilen dubalar ile reklam alanları

 yaratabilirsiniz.

 Led Duba: Işıklı dubalar ile müşterilerinizin ilgisini kolaylıkla çekebilirsiniz.

 Pano Duba: Panoya reklam içerikleri yazarak tanıtım yapabilirsiniz.

 A Tabela: Üzerinde dijital baskı yapabileceğiniz A Tabela ürünlerini çift taraflı reklam amacı ile kullanabilirsiniz.

 Raket Duba: Üzeri yuvarlak tabela şekilde olan bu dubalar ile kolayca dikkat çekebilirsiniz.

 Vale Duba: Uzun boyu ile dikkat çeken bu duba ürünleri ile fark yaratabilirsiniz.

 Yelken Duba: Bez üzerinde firma logosunun ve ürün resminin kullanılabileceği Yelken Duba ürünleri ile kolayca dikkat çekebilirsiniz.

            Oldukça portatif ve kolay taşınabilir özellikteki Beylikdüzü reklam duba ürünleri ile hem dikkat çekici reklamlar hazırlayabilir hem de uygun fiyata reklam yapabilirsiniz.

 Reklam Dubası Hizmetleri

            Reklam ürünleri konusunda sizlere destek olan Doruk Reklam Ajansı firmamız, ihtiyacınıza en uygun reklam ürünleri ile sizlerin yanında yer almaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle sizlere ekonomik ve etkili reklam ürünleri sunan firmamız, Beylikdüzü reklam duba ürün çeşitleri ile ihtiyacınıza yönelik çözümler sunmaktadır. Siz de markanızı geleceğe taşımak ve hizmetlerinizi en etkili şekilde tanıtmak için Doruk Reklam Ajansı firmamızı tercih edebilir, dayanıklı ve etkili reklam dubası ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.